Strona głównaInwestycje mieszkania TczewOsiedle Piotrowo I - nowe mieszkania Tczew

Osiedle Piotrowo I – nowe mieszkania Tczew

Kompleks budynków mieszkalnych: osiedle Piotrowo powstał w marcu roku 2018, dając dostęp do powierzchni mieszkalnej wynoszącej około 3400 m2 i kubaturze 11290m3.

Osiedle Piotrowo Gamma Tczew
Źródło: www.gamma.tczew.pl

Budowa trwała ponad rok i została przeprowadzona przez spółkę Gamma, działającą na rynku nieruchomości od 20 lat. Osiedle stanowi niską zabudowę, ponieważ budynki mają cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Deweloper oddał do dyspozycji nabywców 68 mieszkań o powierzchni od 29 do 71 m2, które wyposażone są w balkony oraz garaże podziemne. Inwestor oferuje mieszkańcom także wykończenie lokali “pod klucz”. Budynki znajdują się na zbiegu ulic Kubusia Puchatka i Piotrowo.

Osiedle Tczew Piotrowo I
Źródło: www.gamma.tczew.pl

W pobliżu zlokalizowane są: Galeria Kociewska, budynek Delta, kompleks mieszkalny Bora Komorowskiego 3-4, placówki edukacyjne i zdrowotne oraz punkty handlowo-usługowe. Okolica jest dość spokojna, nie utrudnia jednocześnie dostępu do miasta, ze względu na usytuowanie w centralnej części Tczewa oraz pobliski przystanek autobusowy. Oferta jest odpowiednia dla rodzin przyzwyczajonych do życia w mieście, szukających jednak ciszy i spokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne