Strona głównaInwestycje mieszkania TczewOsiedle Kociewskie w Rokitkach - mieszkania blisko Tczewa

Osiedle Kociewskie w Rokitkach – mieszkania blisko Tczewa

W oddalonej o 2 km od Tczewa wsi Rokitki powstaje kompleks niskich budynków mieszkalnych – ­Osiedle Kociewskie. Inwestycję rozpoczęto w roku 2020, przez dewelopera Dekpol. Zakończenie budowy planowane jest na styczeń 2022 roku. Obiekty stworzą niską zabudowę, ponieważ mają być jedynie 3 piętrowe. Osiedle pozwoli na wykupienie łącznie 121 lokali. Ich metraż waha się od 27 do 55 m2, dając w rezultacie mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Lokale znajdujące się na parterze wyposażone będą w prywatne ogródki o powierzchni sięgającej 242m2, a te położone wyżej, w dość obszerne balkony. Budynki wykończone zostaną tynkami o jasnych odcieniach i będą mocno oszklone.

Inwestycje w Tczewie osiedle Kociewskie
Źródło: https://dekpol.pl/

Projekt przewiduje umieszczenie windy w każdym budynku, dużo przestrzeni między obiektami w celu zapewnienia prywatności mieszkańcom oraz wybudowanie wózkarni. Teren osiedla jest ogrodzony i wyposażony w liczne zielone nasadzenia. Przewidziane są też drogi dojazdowe i liczne miejsca parkingowe. Do Gdańska można dojechać w 30 minut dzięki stacji PKP, oddalonej o 350 m od osiedla. Przebiega tu także droga wojewódzka nr 224 oraz droga krajowa nr 91 w odległości ok 3500 m.

Osiedle Kociewskie Rokitki Tczew
Źródło: https://dekpol.pl/

Do ważnych elementów infrastruktury miejskiej blisko osiedla należą sklepy: Lidl, Carrefour, Biedronka oraz poczta oddalone o około 3500 m. Nieco bliżej zlokalizowane są m.in. bankomaty, siłownia, restauracja i apteka. W promieniu 3 km można znaleźć przedszkola, szkołę podstawową oraz liceum. Istotnym, nieopodal położonym obiektem jest także Galeria Kociewska, do której można dotrzeć w 10 min.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne