Strona głównaInwestycje mieszkania TczewGaleria Kociewska - nowoczesna galeria w centrum Tczewa

Galeria Kociewska – nowoczesna galeria w centrum Tczewa

Galeria Kociewska jest obecnie jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Tczewie. Budynek o łącznej powierzchni 26000 m2 i czterech kondygnacjach pełni funkcję handlowo-usługową.

Galeria Kociewska Tczew
Źródło: goodie.pl

Łącznie może funkcjonować w niej 80 lokali. Inwestycję oddano do użytku w czerwcu, 2012 roku. Właścicielem oraz zarządcą Galerii Kociewskiej jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. W swojej ofercie instytucja ma liczne markowe sklepy, takie jak: Empik, Deichmann, CCC, Big Star, Sinsay, Ryłko, Martes Sport i dwupoziomowy salon H&M. Istnieją tu także butiki znanych firm, jak YES, Briju czy Swiss oraz drogerie – Hebe i Rossmann. Obiekt wyposażony jest także komfortowy, dwupoziomowy, podziemny parking. Opłata na nim jest obowiązkowa, jednak wyłącznie przy postoju powyżej 3 godzin. Ważnym lokalem, w którym dużo czasu spędzają zarówno mieszkańcy Tczewa jak i turyści, jest multiplex kina Helios. Dostępne są w nim 4 sale kinowe, prezentujące filmy zgodnie z aktualnym repertuarem i oczekiwaniami widzów. Udostępniona jest także strefa gastronomiczna, w której klienci mogą zrelaksować się w popularnych lokalach przy posiłku lub ciepłej kawie.
W galerii odbywają się też liczne imprezy i wydarzenia kulturalne oraz akcje społeczne. Możliwy jest też udział w konkursach organizowanych przez zarząd obiektu.

Galeria Kociwska w Tczewie
Źróło: dziennikbaltycki.pl

Galeria zlokalizowana jest w centrum Tczewa, tuż obok jednego z ważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście. W pobliżu jest wiele obiektów rozrywkowych i kulturowych, takich jak np. Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z magazynem studyjnym lub też kościół pod wezwaniem świętego Józefa. Niedaleko znajdują się także większe sklepy, takie jak Netto czy Biedronka, apteki oraz małe obiekty gastronomiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne