Strona głównaAKTUALNOŚCIDrugi etap na osiedlu Młode Stanisławie blisko Tczewa. Zainwestuj w mieszkanie „pod...

Drugi etap na osiedlu Młode Stanisławie blisko Tczewa. Zainwestuj w mieszkanie „pod klucz”

Nie każdy odnajdzie się w zatłoczonym, nadmorskim mieście, ale wiele osób marzy o zamieszkaniu blisko morza, na urokliwym, spokojnym, ale dobrze skomunikowanym osiedlu. Nowe mieszkania na osiedlu Młode Stanisławie blisko Tczewa są doskonałą odpowiedzią na właśnie takie oczekiwanie młodych ludzi czy rodzin z dziećmi. Deweloper Necon właśnie wszedł w drugi etap inwestycji.

Tczew to klimatyczne, pełne atrakcji niewielkie miasto na Pomorzu. Raptem kilka kilometrów od tego miasteczka zlokalizowane jest nowe osiedle Młode Stanisławie, jeden z najnowszych projektów dewelopera Necon. Młode Stanisławie blisko Tczewa (3 km odległości) dzieli dokładnie kilometr od wjazdu na austradę A1, do Starogardu Gdańskiego jest 27 kilometrów, a do ścisłego centrum Gdańska – nieco ponad 30. Do wielu ciekawych miejsc turystycznych, ale i do ważnych punktów handlowych czy usługowych dojechać można rowerem lub dojść piechotą. Ten komunikacyjny atut przyciąga wiele osób do nowego osiedla.

Nowe mieszkania blisko Tczewa

Plan: innowacyjnie, nowocześnie, wygodnie

Inwestor postawił sobie jasny cel – wybudować nowe mieszkania blisko Tczewa, dla młodych ludzi lub rodzin, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań budowlanych, wykończonych nowocześnie i zlokalizowanych tak, by wszystko było „pod ręką”. Czy się udało? Wiele na to wskazuje. Nowe mieszkania rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Każdy z szesnastu budynków na osiedlu Młode Stanisławie składa się z 9 mieszkań. Na parterze znajdziemy dwa mieszkania o powierzchni od 58 do 84 metrów kwadratowych wraz z przydomowymi ogrodami (do 400 m2). Na piętrze ulokowano cztery mieszkania (35,5-47,5 m2) z balkonami (powierzchnia 5 m2). Trzy mieszkania o powierzchni 47,5-54,5 m2 rozmieszczone są na poddaszach. Łącznie w ofercie Necona są 144 mieszkania.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Młode Stanisławie

Każdy potencjalny lokator może wykupić miejsce parkingowe na terenie osiedla bądź w hali podziemnej. Właśnie teraz, na drugim etapie inwestycji, decydując się na wybór jednego miejsca parkingowego, deweloper w tej cenie oferuje aż dwa miejsca dla pojazdów! Warto się spieszyć, bo to ograniczona czasowo propozycja.

Przyjazne otoczenie i wykończenie „pod klucz”

Osiedle Młode Stanisławie blisko Tczewa, inwestycja z inicjatywy Necon Deweloper, to odpowiedź na oczekiwania przede wszystkim młodych ludzi, którzy oczekują bezpiecznego i przyjemnego otoczenia, czyli terenów rekreacyjnych, okolicy z dostępem do najpotrzebniejszych usług i punktów handlowych. Już teraz w sąsiedztwie zlokalizowane są sklep ogólnospożywczy przy osiedlu, a zaraz za nim całodobowa stacja benzynowa również ze sklepem. W Tczewie działa centrum handlowe, a z osiedla do niego są tylko nieco ponad trzy kilometry. Nie brakuje też dobrej szkoły, terenów zielonych, atrakcji turystycznych: Jeziora Godziszewskiego z kąpieliskiem, szlaków turystycznych Ziemi Tczewskiej im. R. Klima i szlaku Kociewski Tczew – Czarna Woda.

Nowe mieszkania blisko Tczewa

Pierwsze nowe mieszkania blisko Tczewa oddano do użytku z początkiem 2022 roku. Kolejne budynki w ramach drugiego etapu są właśnie budowane, powstaje też hala garażowa. Z dnia na dzień można obserwować systematyczne postępy w pracach. Necon rozszerzył swoją ofertę i wiele mieszkań można nabyć w wariancie premium, czyli wykończonych „pod klucz”. W katalogu w biurze oraz w mediach społecznościowych i na stronie internetowej dewelopera znajdziemy fotorelacje z placu budowy, wizualizacje i zdjęcia przygotowanych już mieszkań. Lepiej nie zwlekać z decyzją o wizycie w biurze sprzedaży, bo atrakcyjne warunki w dobie trwającego kryzysu przyciągają tych, którzy szukają własnego M w urokliwym miejscu blisko morza.

Necon Deweloper – kontakt

Stanisławie 8 A, 83-112 Stanisławie
Tel. +48 604 487 380
Tel. +48 58 33 33 013
sprzedaz@necon.com.pl

Poprzedni artykułHow to overcome Dating in Europe
Następny artykułTastebuds

Popularne