wtorek, 26 października, 2021

Galeria Kociewska

Galeria Kociewska jest obecnie jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Tczewie. Budynek o łącznej powierzchni 26000 m2 i czterech kondygnacjach pełni funkcję handlowo-usługową.

Galeria Kociewska Tczew
Źródło: goodie.pl

Łącznie może funkcjonować w niej 80 lokali. Inwestycję oddano do użytku w czerwcu, 2012 roku. Właścicielem oraz zarządcą Galerii Kociewskiej jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. W swojej ofercie instytucja ma liczne markowe sklepy, takie jak: Empik, Deichmann, CCC, Big Star, Sinsay, Ryłko, Martes Sport i dwupoziomowy salon H&M. Istnieją tu także butiki znanych firm, jak YES, Briju czy Swiss oraz drogerie – Hebe i Rossmann. Obiekt wyposażony jest także komfortowy, dwupoziomowy, podziemny parking. Opłata na nim jest obowiązkowa, jednak wyłącznie przy postoju powyżej 3 godzin. Ważnym lokalem, w którym dużo czasu spędzają zarówno mieszkańcy Tczewa jak i turyści, jest multiplex kina Helios. Dostępne są w nim 4 sale kinowe, prezentujące filmy zgodnie z aktualnym repertuarem i oczekiwaniami widzów. Udostępniona jest także strefa gastronomiczna, w której klienci mogą zrelaksować się w popularnych lokalach przy posiłku lub ciepłej kawie.
W galerii odbywają się też liczne imprezy i wydarzenia kulturalne oraz akcje społeczne. Możliwy jest też udział w konkursach organizowanych przez zarząd obiektu.

Galeria Kociwska w Tczewie
Źróło: dziennikbaltycki.pl

Galeria zlokalizowana jest w centrum Tczewa, tuż obok jednego z ważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście. W pobliżu jest wiele obiektów rozrywkowych i kulturowych, takich jak np. Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z magazynem studyjnym lub też kościół pod wezwaniem świętego Józefa. Niedaleko znajdują się także większe sklepy, takie jak Netto czy Biedronka, apteki oraz małe obiekty gastronomiczne.

Poprzedni artykułBora Komorowskiego 3-4
Następny artykułPark Handlowy Multibox

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Urząd miejski w Tczewie

Delta Tczew

Park Handlowy Multibox

Galeria Kociewska

Recent Comments